Akatsuki

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-06-09 23:07:17

RobertMistrz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-06-07
Posty: 26
Punktów :   

Sojusz z Peacemaker

Dobrze wiem, iż chcieliscie/my ( ) prowadzic z nimi wojne, lecz pytam sie czy jest w tym jakis najmniejszy sens? Gra jest dosyc nowa takze nie zarysowaly sie takze strasznie dobre osoby ktore w przyszlosci moga istniec na tym sojuszu. Prowadzenie wojny na samym poczatku gry moze jest i dobrym pomyslem, ale zeby miec farmy lub nie dac rozwinac sie sasiadom. Sprzysiezenie całego sojuszu, aby zniszczyc wojsko paru graczom nie ma dla mnie sensu. Z doswiadczenia wiem, ze puki nie ma katapult a przynajmniej taranow nie ma sensu prowadzenia jakichkolwiek dzialan wojennych przeciwko sojuszom(szczegolnie tym dobrym). Mozna pomyslec ze jednak ataki nie pozwola im sie rozwijac, lecz jestem tego pewien prawie na 100%, iz maja oni dostatecznie dobra ekonomie aby odbudowac wojsko i oddac nam ze zdwojona sila

Dlatego puki nie mamy jakichkolwiek szans na zniszczenie przynajmniej koszar(i zrobienie sobie farmy ) nie powinnismy starac sie wszczynac wojny. Powiem więcej. Powinnismy sie postarac o sojusz z nimi. Wiem ze moze nie wszystkim sie to podoba(powinnismy miec jakas swobode dzialania), lecz uwierzcie na poczatku gry taki sojusz naprawde pomaga. Stwarza on jakies bezpieczenstwo. Sojusz zawsze mozna przerwac nieprawdaz? Lecz powinnismy byc gotowi do tego i nie porywac sie "na walke z wiatrakami".

Mam nadzieje ze przekonałem pare osob do swoim pogladow oraz takze ze komus zechce sie przeczytac moje dosc dlugie wypociny Prosze pisac co sadzicie o tym pomysle, a ja w razie niezgody sprobuje wybic wam to z glowy (zart oczywiscie )

Offline

 

#2 2008-06-09 23:09:21

Jakubo

Użytkownik

2671879
Skąd: Ostrzeszów
Zarejestrowany: 2008-05-27
Posty: 59
Punktów :   

Re: Sojusz z Peacemaker

Odmówili sojuszu.

Offline

 

#3 2008-06-09 23:17:43

RobertMistrz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-06-07
Posty: 26
Punktów :   

Re: Sojusz z Peacemaker

A moze przynajmniej pakt o nieagresji? I tu trzba by bylo podkreslic takze ze dla nich tez bybloby to oplacalne...

Offline

 

#4 2008-06-10 13:51:01

Jakubo

Użytkownik

2671879
Skąd: Ostrzeszów
Zarejestrowany: 2008-05-27
Posty: 59
Punktów :   

Re: Sojusz z Peacemaker

Pakt też odrzucą. Nie chcieli sojuszu, bo uważają, że nas sfarmią, to tym bardziej pakty o nieagresji nie będą chcieli.

Offline

 

#5 2008-06-10 14:28:15

RobertMistrz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-06-07
Posty: 26
Punktów :   

Re: Sojusz z Peacemaker

A nie mozna sprobowac? A napisali ze chca nas sfarmic? Wogule ja bym (jesli mozna) chcial zobaczyc tresc wiadomosci. Bo tu nie chodzi praktycznie o tych najslilniejszych z sojuszu bo oni po naszej i ich stronie sfarmic sie nie dadza, lecz chodzi o tych slabszych ktorzy nie dadza sie obronic.

Offline

 

#6 2008-06-10 16:14:43

fabian

Administrator

3551405
Call me!
Zarejestrowany: 2008-05-23
Posty: 150
Punktów :   

Re: Sojusz z Peacemaker

Oni już powiedzieli że nie chcą paktu bo jesteśmy dobrymi farmami , więc chyba nie powinniśmy sie prosić tylko pokazać im , że sie mylą

Offline

 

#7 2008-06-12 12:56:29

Program

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-06-05
Posty: 17
Punktów :   

Re: Sojusz z Peacemaker

farmami ? niech tylko założę 2 osadę (osadnicy są drodzy) to robie badanie na podpalaczy i ogniste strzały i trochę tomahawków zrobię to zapukam do Indiosa i wkleję na forum raport jak wygram ze nie lubimy jak ktoś nas obraża.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bibliolodzy.pun.pl www.naukaidzieprecz.pun.pl www.rsn-2010.pun.pl www.cs-grom.pun.pl www.mroczny-uniwersytet.pun.pl